Niečo o nás

Sme firma, ktorá sa zaoberá výrobou a dovozom záhradného nábytku z exotických drevín a umelého ratanu. Ako priamy výrobca a dovozca záhradného nábytku môžeme našim zákazníkom poskytnúť tie najvýhodnejšie ceny na trhu. Celý náš sortiment záhradného nábytku sa snažíme mať skladom, kde je doba dodania od 24 hodín do 48 hodín od objednania.

 

Pôsobíme  na trhu už od roku 1991, kedy sme začínali ako veľkoobchodný dodávateľ priemyselných tesnení. V roku 2005 sme náš sortiment výrazne rozšírili a na Český trh sme začali dodávať záhradný nábytok z exotických drevín a umelého ratanu.  Naša firma si počas svojej dlhej existencie získala 1 000-ky spokojných zákazníkov v celej Českej republike. Vďaka rastúcemu dopytu záhradného nábytku z exotických drevín sme svoje pole pôsobenia rozšírili aj do Slovenskej republiky, kde si výrobky značky Texim môžete zakúpiť prostredníctvom spoločnosti Controll Group s.r.o, ktorá je výhradným distribútorom značky TEXIM pre Slovenskú republiku a prevádzkuje internetový obchod ZahradnyNabytok.org.

 

Aby sme našim zákazníkom mohli poskytnúť tie najlepšie služby a najvýhodnejšie ceny, tak sme v Indonézii zakúpili vlastný sklad a výrobu s rozlohou približne 1 000 m2. Zamestnávame tam 19 pracovníkov.

 

Fotografie z našej výroby:

 


ÚvodÚvod